Leziz Yemeklerin

Tek Adresi

 

Pirzola

 

Balıkesir yöresinden özenle seçilen süt kuzularının kafes kısmından elde edilen nefis pirzola, marine edildikten sonra ızgarada pişirilerek servis edilir. Gramaj seçimi ise talebiniz doğrultusunda gerçekleşir.

 

Lokum

 

Kırşehir ve Konya yörelerinden özenle seçilen danaların bonfilelerinden yapılır. Yağ oranı düşük ve eti yumuşacıktır. Özel soslarımızla marine edip ızgarada pişirilip sizlerin damak tadına sunulur. Gramaj seçimi ise talebiniz doğrultusunda gerçekleşir.

 

 

Adana

 

Kuzu eti ve az miktarda dana etine ilave edilen kuzu kuyruğuyla hazırlanır. Özel baharatlar ve soslarla marine edildikten sonra açık ateşte pişirilip servis edilir. Gramaj seçimleri 200gr ve katları olarak hazırlanır.

 

Kaburga

 

Balıkesir yöresinden özenle seçilen süt kuzularının kafes kısmından elde edilen nefis kaburga, marine edildikten sonra açık ateşte pişirilerek servis edilir. 250 gram ve katları şeklinde seçim şansınız bulunmaktadır.

 

Sucuk

 

Dana etinden imal edilen özel sucuğumuz, Sadece Bolu Mangal Keyfi’ne özel bağırsaklara dolumu yapılarak ve doğal kurutma yöntemiyle dinlendirilerek hazırlanır. Gramaj seçimi ise talebiniz doğrultusunda gerçekleşir.

 

 

Kuzu Sis

 

Balıkesir yöresinden özenle seçilen süt kuzularının sırt kısmından az miktarda çıkan kaski isimli kemikli etten imal edilir. Özel sosla marine edilip ızgarada, şişte hazırlanır. Gramaj seçimleri 200gr ve katları olarak hazırlanır.

 

Tavuk Sis

 

 

Özene seçilen besili tavukların but kısımlarından derileri alınıp hazırlanır. Özel sos ve baharatlarla marine edildikten sonra açık ateşte pişirilir. Gramaj seçimleri 250gr ve katları olarak hazırlanır.

 

 

Tavuk Kanat

 

 

Özenle seçilen besili tavuk kanatlarının yaprak kısmından hazırlanır. Özel sos ve baharatlarla marine edildikten sonra açık ateşte pişirilir. Gramaj seçimleri 250gr ve katları olarak hazırlanır.

 

 

Kasarlı Köfte

 

 

Özenle seçilen dana kaburga ve az miktarda kuzu eti karışımına Bolu Mangal Keyfi’nin özel peyniri eklenerek hazırlanır. Izgarada pişirilir. Gramaj seçimi ise talebiniz doğrultusunda gerçekleşir.

 

 

Acılı Köfte

 

 

Özenle seçilen dana kaburga ve az miktarda kuzu eti karışımına Bolu Mangal Keyfi’nin özel baharatları eklenerek hazırlanır. Izgarada pişirilir. Gramaj seçimi ise talebiniz doğrultusunda gerçekleşir.

 

 

Köfte

 

Özenle seçilen dana kaburga ve az miktarda kuzu eti karışımı olarak hazırlanır. Izgarada pişirilir. Gramaj seçimi ise talebiniz doğrultusunda gerçekleşir.

 

 

Külbastı

 

Kırşehir ve Konya yörelerinde yetişen besili danaların antrikot etinden hazırlanır. Özel soslarla marine edildikten sonra ızgarada pişirilir. Gramaj seçimi ise talebiniz doğrultusunda gerçekleşir.

 

 

Et Döner

 

Özenle seçilen dana but ve kuzu kuyruğundan imal edilir kesinlikle kıyma kullanılmaz müşteri isteği doğrultusunda gramaj belirlenir. Sadece Balgat, Keçiören, Çayyolu ve Şaşmaz şubemizde bulunmaktadır.

 

 

Et Sis